Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Fashion
  4. 5 Trendy inšpirácii ako nosiť šatky od SunShine.sk
  • Štítky blogu

Kontakt

Poradíme Vám?

5 Trendy inšpirácii ako nosiť šatky od SunShine.sk

Jednou z najpodstatnejších dôvodov, prečo nosiť šatku, je mať v teplúčku náš krk a tým aj ochrana nášho zdravia počas zimných dní. V dnešnom svete je ale šatka skôr záležitosťou štýlu a práve preto sme pre Vás pripravili 5 najtrendovejších spôsobov ako nosiť šatku. 

Poďme sa teda pozrieť na to, ako v zimnom období vyzerať naozaj štýlovo!

Preložte si šatku na polovicu do tvaru trojuholníka a chyďte si ju za 2 najdlhšie konce. Konce si otočte okolo krku až dopredu a máte to! Týmto spôsobom sa môžete viac pohrať a to tak, že si konce uviažete dopredu.. Druhý spôsob je uviazať si tieto dva konce a skryť ich pod šatku. Ak ste si zabudli rukavice a budete stáť na zástavke a čakať na autobus, ruky si skryjete pod šatku aby Vám na nich nebola zima.

 

Šatku si opäť preložte na polovicu do tvaru trojuholníka. Šatku si zozadu priložte ku krku pozdĺž rozpažených rúk tak, aby ste 1/3 mali na jednej strane ruky a väčšiu časť s trojuholníkom na druhej. Menšiu časť si presuňte dopredu tela a druhú časť si omotajte okolo krku pričom si koniec druhej časti vzadu vložte popod obviazanú šatku.

Štýl ponča. V prípade, že chcete šatku využit ako štýlovú vrchnú časť oblečenia, tento spôsob si zamilujete. Šatku si preložte do trojuholníkového tvaru a prehoďte si ju cez plecia koncami pred telo. Zoberte si opasok a obopnite si ho na brušku. Zadnú časť šatky necháme voľnú a predné konce si strčíme pod opasok.

Preložte si šatku do trojuholníkového tvaru a 2x prehoďte roh trojuholníka tak, aby Vám ostal tvar šálu. Šatku preložte opäť na polku a zozadu si ju obklopte okolo krku tak, aby Vám v predu ostala tá časť bez konca. Z predu si jeden koniec vložte do otvoru, ktorý vznikol v prednej časti a druhý koniec si z predu popod šatku roztiahnite.

Posledný spôsob, ktorý sme si vybrali ukázať Vám , je síce úplne jednoduchý ale za to je v trende hlavne u zahraničných modeliek. Šatku dajte do tvaru trojuholníka a prekladajte až kým Vám neostane tvar klasického šálu. Šatku si prehodíme cez jedno rameno a časť, ktorá nám ostala na chrbte prehodíme okolo krku koniec si prehodíme cez rameno popod šatku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Veríme, že ste sa inšpirovali našimi návrhmi! Ak sa Vám niektorý štýl páči s danou šatkou, túto šatku si môžete objednať ak kliknete na daný obrázok. K dispozícií máte viac farebných variantov, už si stačí len vybrať :)

 
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.